Real Madrid porazil Girona Fútbol 4:0

Real Madrid hrál proti Girona Fútbol v bitvě o první místo. Real Madrid doma porazil tým černého koně Girona Fútbol 4:0. Bodový rozdíl na druhé místo Girona Fútbol se prohloubil na 5 bodů. V této sezóně má velké naděje na vítězství v šampionátu La Ligy. Noste Fotbalové dresyFanoušci jsou velmi rádi, když vidí svůj oblíbený tým vyhrát zápas.

Přestože Girona Fútbol hrál v této sezóně líbivý ofenzivní fotbal a v La Lize porazil Atlético de Madrid a FC Barcelona, tento tým černého koně má málo známých hráčů a nemá schopnosti konkurovat Realu Madrid. 1. října loňského roku porazil Real Madrid ve venkovním utkání v 8. kole La Ligy v této sezóně Gironu Fútbol 3:0. Od té doby zůstal Girona Fútbol v 15 kolech neporažen.

V prvním poločase Vinícius Júnior narazil na světovou vlnu krátce po začátku a vstřelil první gól utkání. Ve 35. minutě Vinícius Júnior asistoval Bellinghamovi vnějším nártem a dotlačil míč do sítě. Skóre bylo přepsáno na 2:0. Ve druhém poločase vstřelil svůj druhý gól v utkání Bellingham, který oblékal dresReal Madrids číslem 5. Později si Bellingham poranil kotník a byl nahrazen. Rodrygo se probil a skóroval a konečné skóre bylo upraveno na 4:0.